W dobie tworzyw sztucznych naturalne drewno jest produktem bardzo cenionym i poszukiwanym na rynku. Zaletą drewna jest to, że potrafi wkomponować się w otoczenie spełniając nasze wymagania zarówno estetyczne jak i zdrowotne.


Nasza firma pozwala odkryć niepowtarzalne cechy drewna o czym świadczy stale wzrastająca produkcja i powiększające się grono naszych Klientów. Zakład nasz powstał w 1958 roku. W formie spółki istniejemy od 1994 roku. W pierwszych latach działalności przerabialiśmy drewno średnio i mało wymiarowe wyłącznie na rynek krajowy. Obecnie, po rozszerzeniu asortymentu naszymi Partnerami stali się zarówno Klienci indywidualni jak i hurtownicy w kraju i zagranicą.

Specjalizujemy się w produkcji:

- architektury ogrodowej - altany, domki, płoty, pergole, donice, kratki, drewutnie, podesty, zabudowy śmietników, rollbordery, palisady, meble ogrodowe, wiaty, tarasy;

- drewnianych elementów do placów zabaw;

- pali toczonych używanych do zabezpieczeń w pracach melioracyjnych i pracach drogowych;

- a także: desek tarasowych, szalówki, drewna konstrukcyjnego, zabudów przyczep kempingowych;

- realizujemy indywidualne zamówienia.


Większa część naszych produktów trafia na rynek europejski, głównie do Skandynawii, na Wyspy Brytyjskie, do Francji i krajów śródziemnomorskich. Wyroby nasze cechuje wysoka jakość, prostota konstrukcji i możliwość bezproblemowego komponowania lub wymiany poszczególnych elementów.


Wyroby charakteryzują się bogatym wzornictwem oraz solidnym wykończeniem. Oferujemy również usługi z zakresu ciśnieniowej impregnacji drewna. Przedstawiając naszą ofertę, pragniemy równocześnie zaprosić Państwa do współpracy.

Designed by konekt.net